Home » Shop » Prime Mattress

Prime Mattress

70,000L108,000L

(16 customer reviews)

PRIME Biote Mattress

 • HEIGHT 35 cm!
 • 15-year guarantee!

  GIFTS

 • Blanket Double Biote
 • Memory Pillow
 • Protective layers
SKU: N/A Category:

Description

PRIME Mattress !

At a height of 35 cm. Mattress, with maximum quality. The perfect mattress for you, for a total spread and maximum pleasure. New version 2022 !!!! Our PRIME mattress is designed to represent sleep perfection for our customers. 30% of life is spent on a mattress, therefore, we have brought you the perfection,

For a better life !

In our life, we spend most of it sleeping, therefore the quality of the sleep we do is very important. This helps us to be more energetic, to get up in the morning with strength, and also to have a more beautiful life. For this reason, we have thought that you are offered the best product on the market.

Quality, our pride!

Our mattresses are proudly the highest quality mattresses on the market . Biote prime is still better.

The composition of the mattress is designed with two layers, so that you have maximum comfort. The top layer, made of an extraordinary thickness of MEMORY up to 8 cm, which brings a perfect adaptation of the mattress to the shape of your body, makes you get lost in your dreams. The rest of the mattress is designed to have an exceptional lifespan and maintain its quality as on day one.

 

If you are looking for perfection ,we are near you  !!!

 

 

16 reviews for Prime Mattress

 1. artjola balliu

  nuk kam fjale per kete dyshek eshte fantastik lum kush e ka marre sepse vertet ia vlen

 2. NURI LEKA

  KAM MARRE SHUME DYSHEKE POR SI KETA ASNJEHERE JAM ME TE VERTET SHUME I KENAQUR ,JU FALANDDEROJ PER CILESINE DHE KORREKTESINE .

 3. GLEDIS BARDHI

  JENI ME TE MIRET

 4. trigona selimi

  produkt origjinal eshte me te vertet shum i mire

 5. KLEA HASANI

  NUK JU NDERROJ ME ASNJE KOMPANI TJETER JENI TE PARET DHE ME TE MIRET

 6. IRI

  SHYQYR QE E MORA SE KAM FJET REHAT

 7. ALESIA

  Dysheket jane fantastike! Teper e kenaqur nga kompania juaj.

 8. stela nesimi

  PERFEKT!! jam shume e kenaqur me kte produkt, sju ndroj me kompani tjeter

 9. Amelia Kurti

  Faleminderit Biote! Faleminderit per korrektesine, jeni vertet me te miret nuk krahasoheni me asnje , une e bera zgjedhjen time me BIOTE !
  Jeni me te miret

 10. SONILA KAJA

  FALEMINDERIT PER SHERBIMIN QE NA OFRUAT DHE JAM VERTET SHUMEEEE E KENAQUR NGA DYSHEKU QE MORA!
  JENI ME TE MIRET !!

 11. Emanuela Bitri

  Cilesia dhe korrektesia juaj maksimale bejne qe dhe ne te ju falenderojme shume per sherbimin tuaj ne detaje , jeni kompania me serioze ne Shqiperi jam vertet shume e kenaqur qe jam kliente e juaj dhe gjithmone do vazhdoj te jem me produktet tuaja origjinale.Ju falenderoj BIOTE

 12. Kejsi

  Skam fjale per asgje lidhur me kompanine stafin edhe korrektesine e mbi te gjitha per cilesine e ketij dysheku fantastik.

 13. Xhesi

  Fantastik,gjum i rehatshem dhe nje shplodhje maksimale,plot energji kur zgjohem.Jasteket e preumiumit jane dashuri.

 14. XHENI

  Per nje gjume super te rehatshem dhe nje clodhje totale qe nuk e keni pasur asnjehere ne jeten tuaj, zgjidhni PREMIUM BIOTE.
  UNE E BERA ZGJEDHJEN TIME, JU CA PO PRISNI ENDE?

 15. Florenc Krasniqi

  Kam vetem vetem komente pozitive! Kam blere dysheke para nje citi dhe kam oatur mundesi ta testoj. Eshte shume i mire dhe ja vlen.
  Ju lumte! Jeni kompetetitive sidomos me çmimet ne treg.

 16. Jonida braha

  Dysheket me të mirë në treg

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Title

Go to Top